';

O nas

delimiter image

Willi to ekskluzywna marka nakryć głowy, dostępna na międzynarodowym rynku od wielu lat.
Powstała na bazie zrozumienia potrzeb kobiet, kreowania piękna, oraz lansowania nowych trendów. Swoją działalność opiera na pięknie i klasyce, a wysoką pozycję zawdzięcza trosce o każdy detal oraz ciągłemu poszukiwaniu nowych, doskonalszych rozwiązań, pomysłów i inspiracji.
Dbałość o szczegóły widoczne są w każdej kolekcji, a śmiałość designerska, kolorystyka, szlachetne dodatki to cechy wyróżniające w firmie Willi. Nasze produkty dostosowane są do każdej okazji, zmieniającego się otoczenia oraz stylu życia kobiet.
Oferta firmy skierowana jest do kobiet wymagających, doceniających połączenie klasycznej elegancji i najnowszych trendów, a także ceniących wysoką jakość, niepowtarzalność, a przede wszystkim funkcjonalność. Przykładamy wielką wagę do najwyższej jakości, dlatego też nasze produkty wykonywane są ręcznie. Wyjątkowe wzornictwo, przywiązanie do detalu i perfekcyjne szycie, to elementy wyróżniające naszą markę.
Nowa kolekcja jest wielobarwna, zaskakująca, wzbogacona efektywnymi dodatkami oraz powiększona o limitowaną serię kompletów.