Zwrot towaru

Twoje poczucie komfortu i bezpieczeństwa podczas zakupów jest dla nas bardzo ważne. Dlatego na zwrot masz aż 30 dni. 

Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas produkt, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

1.Formularz zwrotu
Wypełnij >> FORMULARZ ZWROTU << i dołącz go do przesyłki.

2.Odesłanie produktu
Odeślij produkt w nieuszkodzonym stanie wraz ze wszystkimi jego akcesoriami oraz oryginałem paragonu lub kopią faktury zakupu.
Zwracany produkt nie może nosić śladów używania - każdy element musi być kompletny a produkt musi być w stanie niezmienionym. W przypadku niespełnienia tego warunku, produkt nie zostanie przyjęty. Nie wysyłaj przesyłki za pobraniem.

3. Wysyłka
Reklamowany produkt należy wysłać na adres podany w zakładce kontakt z dopiskiem „ZWROT”

4. Przyjęcie zwrotu
W ciągu 5 dni roboczych od otrzymania Twojej przesyłki, sprawdzimy stan przekazanego produktu (czy nie nosi śladów użytkowania, czy nie został uszkodzony lub zniszczony, czy jest kompletny).

Towar, którego zwrot nie zostanie uznany (odesłany po wymaganym terminie, nie zawierający dowodu zakupu, bez metek lub pudełka, zabrudzony, uszkodzony), będzie odesłany do Kupującego.

Pieniądze za otrzymany towar zwracane są najpóźniej w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przez nas przesyłki. Sklep zwraca Kupującemu wszystkie otrzymane od Kupującego płatności.

________________________________________________________________________________________________

Składanie reklamacji

W celu złożenia reklamacji, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

1. Formularz reklamacji
Wypełnij formularz reklamacyjny i dołącz go do przesyłki. Dokument powinien zawierać następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail, adres do korespondencji, nr telefonu, wskazanie numeru produktu i przyczyny reklamacji, datę zakupu oraz wystąpienia wady

2.Odesłanie produktu
Składając reklamację prosimy o odesłanie produktu wraz ze wszystkimi jego akcesoriami oraz oryginałem paragonu lub kopią faktury zakupu. Przesyłka jest realizowana na Twój koszt. Nie wysyłaj przesyłki za pobraniem

3. Wysyłka
Reklamowany produkt należy wysłać na adres podany w zakładce kontakt z dopiskiem „REKLAMACJA”

4. Rozpatrzenie reklamacji
W ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki poinformujemy Cię mailowo lub telefonicznie o wyniku postępowania reklamacyjnego.

Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, w ciągu 7 dni roboczych od dnia podjęcia decyzji, zrekompensujemy poniesione przez Ciebie koszty poprzez: naprawę reklamowanego produktu, przesłanie nowego egzemplarza produktu lub zwrot pieniędzy.

Jeżeli reklamacja zostanie uznana za nieuzasadnioną, przekażemy Ci szczegółowe uzasadnienie podjętej decyzji i w ciągu 14 dni roboczych odeślemy na nasz koszt reklamowany produkt.