Uszanki damskie

Wśród szerokiej gamy nakryć głowy w ofercie sklepu internetowego Willi.pl można znaleźć stylowe uszanki damskie. Jeszcze do niedawna te ciepłe, zimowe czapki zakrywające uszy były kojarzone głównie z Rosją, skąd się wywodzą. To właśnie tam były noszone przez wojskowych, często w zestawieniu z długim płaszczem lub mundurem. Dzisiaj na nowo wracają do łask, co można zauważyć na światowych wybiegach mody. Zaletą uszanek jest nie tylko oryginalny wygląd. Czapki te są bardzo ciepłe, dlatego doskonale sprawdzają się na śnieżne i mroźne dni. 

Nakrycia o modnym wzornictwie, które proponujemy w naszym sklepie, są produkowane ręcznie przy wykorzystaniu wysokiej jakości wełny. Dzięki temu:

  • charakteryzują się wyjątkową miękkością,
  • dobrze dopasowują się do głowy,
  • sprawiają, że jest nam ciepło,
  • nie gniotą się,
  • wolno nasiąkają wodą.

Modne i ciepłe uszanki damskie

Jeszcze przed kilkudziesięcioma laty futrzane uszanki nie należały do powszechnych nakryć głowy. Współcześnie cieszą się coraz większą popularnością zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. W ofercie naszego sklepu internetowego przygotowaliśmy duży wybór starannie uszytych uszanek damskich, wykończonych zgodnie z najnowszymi trendami mody. W asortymencie mamy modele z długimi trokami oraz barwnymi pomponami, które z całą pewnością urozmaicą każdą zimową stylizację. Wszystkie dostępne w tej kategorii produkty mają certyfikat Woolmark. Stanowi on potwierdzenie, że do produkcji czapek została wykorzystana w 100% czysta, żywa wełna bez żadnych syntetycznych domieszek.

Uszanki damskie
Średnia ocena: 4.3 (86%)
Na podstawie: 8 ocen