Inspiracja zwierzęcymi wzorami, nawiązanie do kształtów na futrze dzikich panter. Naturalne kolory, w odcieniach brązu i beżu połączone z delikatnymi błyszczącymi dżetami.  Wyrazisty styl w eleganckiej i stonowanej wersji.

Kokarda jako element przyciągający wzrok. Czapka mająca być uzupełnieniem codziennej garderoby na zimę i jesień dla kobiety potrzebującej finezyjnego kroju.

Delikatne prążkowania połączone z lekkimi kwiatami i kilkoma paskami, dające razem wrażenie ulotności. Fason pozwala znaleźć równowagę pomiędzy ilością użytych technik zdobniczych a wizualnym spokojem i zwiewnością.  

Model skierowany dla klientów lubiących tradycyjne fasony. Podwyższona zakładka spełnia rolę dekoracyjną oraz dodatkowo powoduje że w chłodniejsze dni wiatr nie jest już tak dokuczliwy. Elementy dekoracyjne w postaci drobnych kwiatków i listków w kolorze czapki dodają uroku i kobiecości.

Klasyczna forma kaszkietu połączona z drobnym i uroczym dodatkiem – sercem na kolorowej tasiemce. Detal ożywiający czapkę wprowadza miłe urozmaicenie dla oka na tle jednolitego kolorystycznie modelu.

Model zaprojektowany z myślą o fasonie rzadko pojawiającym się na głowach – toczku. Stonowane ciemne i nasycone kolory w połączeniu z przepięknym pomponem to finalne połączenie dające szansę na pokazanie się w unikalnym połączeniu.