O%20nas.jpg

  to ekskluzywna marka nakryć głowy, dostępna na międzynarodowym rynku od wielu lat.


Powstała na bazie zrozumienia potrzeb kobiet, kreowania piękna, oraz lansowania nowych trendów. Swoją działalność opiera na pięknie i klasyce, a wysoką pozycję zawdzięcza trosce o każdy detal oraz ciągłemu poszukiwaniu nowych, doskonalszych rozwiązań, pomysłów i inspiracji.
Dbałość o szczegóły widoczne są w każdej kolekcji, a śmiałość designerska, kolorystyka, szlachetne dodatki to cechy wyróżniające w firmie Willi. Nasze produkty dostosowane są do każdej okazji, zmieniającego się otoczenia oraz stylu życia kobiet.

Oferta firmy skierowana jest do kobiet wymagających, doceniających połączenie klasycznej elegancji i najnowszych trendów, a także ceniących wysoką jakość, niepowtarzalność, a przede wszystkim funkcjonalność. Przykładamy wielką wagę do najwyższej jakości, dlatego też nasze produkty wykonywane są ręcznie. Wyjątkowe wzornictwo, przywiązanie do detalu i perfekcyjne szycie, to elementy wyróżniające naszą markę.

Nasze kolekcje są wielobarwne, zaskakujące, wzbogacone efektywnymi dodatkami oraz powiększone o limitowaną serię kompletów.